нашите Advanteges

Основана е во 2005 година, нашата компанија специјализирана за дизајн и производство на високо-сила, висока прецизност, и посебни рамен тркалање конец умира и цилиндрични тркалање конец умира. На компанијата претходник е Yinzhou Hengli Алатки за тема Фабрика, основана во 1997 година Од своето основање, ние сме биле посветени во дизајнирање и производство на рамни тркалање конец умира и цилиндрични конец тркалање умира.

Основана е во 2005 година, Ningbo Henghui Тема Алатки копродукции, Ltd е лоцирана на брегот на исток Кина Море и Ориентот Port - Ningbo. Нашата компанија специјализирана за дизајн и производство на висока прецизност, со висока цврстина, и посебни рамен тркалање конец умира и цилиндрични тркалање конец умира ...

нашите Културни

 • нашата комисија

  нашата комисија

  Наследување на духот на занаетчија
  бенефиции Зголемување вработен
  создавање на општествена вредност
 • нашиот сон

  нашиот сон

  Производител зборот класа квалитет на
  услуги за одличен глобалната клиенти.
 • нашата филозофија

  нашата филозофија

  Човекови ориентирано / Управување Научно
  реновиран развој / Обид Најдобро
 • нашиот дух

  нашиот дух

  Единство, Honesty.Dedication, иновации.
 • нашиот слика

  нашиот слика

  Поставете слика персоналот на единство, посветеност, посветеност, хармоничен однос, среќен работат расположение. Поставување на модерна претпријатие сликата.